Pievienojies mums

Konekesko-Latvija-komanda

Ja esi tehniku mīlošs, gatavs jauniem izaicinājumiem un iespējām, tad gaidīsim Tavu pieteikumu uz cv@kesko.lv. Tev piedāvāsim iespēju attīstīties, individuālajam sniegumam atbilstošu atalgojumu un citus labumus.

Iesūtītie CV tiks izmantoti paredzētajam mērķim – vakances aizpildīšana, tikai uzņēmuma iekšienē un garantējam konfidencialitāti. Ar CV atsūtīšanu, Tu piekrīti CV glabāšanai uzņēmuma personāla nodaļas datubāze vienu gadu. Mēs sazināsimies ar Tevi, ja būs piedāvājums.

Aicinām pievienoties mūsu komandai:

TEHNIKAS MEHĀNIĶI DARBAM VALMIERAS SERVISĀ:

Skatīt darba aprakstu:

Baltic Agro Machinery  Latvijas tirgū ļoti sekmīgi darbojas jau vairāk kā 20 gadus.  

Uzņēmumu panākumu atslēga ir ilgtermiņā apmierināts klients, kura vēlmes un vajadzības tiek attaisnotas ar uzviju. Lai šos rezultātus sasniegtu, ir nepieciešama profesionāla, pašaizliedzīga komanda, kurā valda savstarpēja cieņa un augsta atbildība par veicamo darbu.

Savā komandā gaidām godīgus, apņēmīgus, ambiciozus, uz sadarbību vērstus cilvēkus. Jūsu CV un pieteikuma vēstules gaidīsim uz e-pasta adresi cv@kesko.lv

„Lai noturētos tur, kur esi, jāskrien tik ātri, cik ātri vien vari. Bet, ja vēlies nokļūt kaut kur citur, jāskrien vismaz divtik ātri!” /Luiss Kerols/